Podpořte nás

Skautské oddíly mají na svou činnost často velmi malý rozpočet. Kvůli růstu členské základny navíc bojují s nedostatkem dospělých vedoucích, dobrovolníků a kapacitou kluboven. Situace našeho oddílu není jiná. Prosíme vás proto o vaši podporu. I malá pomoc nám pomůže dále dělat naše okolí lepším, přinášet radost a dobrodružství holkám a klukům z naší obce a ještě k tomu je připravit na dospělý život. Děkujeme!

Vaše podpora rovná se náš dobrý skutek

Darujte věc či materiál

Provoz našeho oddílu, tábora a aktivity v přírodě často vyžadují vybavení, které se častým používáním opotřebí (např. lana, nádobí a další). Rádi také zkoušíme nové aktivity.

Darujte finanční příspěvek

Některé věci se nedají půjčit nebo darovat, proto oceníme váš dobrovolný příspěvek v jakékoliv výši.

Co vám můžeme nabídnout

Podle rozsahu vaší podpory vám rádi nabídneme poděkování v různých podobách.

• Poděkování a propagace
    Logo na našem webu, poděkování v článcích k závěru školního roku v lokálních médiích či plachta/cedule na plotu pozemku naší klubovny.
  • Unikátní artefakt
    Pravidelně se podporovatelům snažíme odvděčit speciálními vzpomínkovými předměty, na které jsme v uplynulém roce při naší aktivitě narazili. Patří mezi ně například vzduch z tábora, jehličí z první výpravy skautského roku nebo apod.
  • Vyrobeno skauty
    Na některých výpravách a na táboře rádi ručně vyrábíme neotřelé produkty z kůže, dřeva a jiných přírodních i pokrokových materiálů.
  • Šíříme radost
    Pro zaměstnance podporujících firem či jejich děti rádi uspořádáme program o délce dle domluvy.
  • Dobrodružná výprava
    Sjíždění řeky, ferraty nebo túra po našich oblíbených trasách čeká na podporovatele-dobrodruhy.

Jak se vám můžeme odvděčit za vaši podporu? Domluvte se s vedoucí našeho oddílu. Děkujeme!