Výpravy

Boj o Sión – GEPARDI 20.-22.9.2024

By 27. 8. 2024No Comments
Popis:
Boj o Sión je celorepublikové víkendové setkání skautu DU a dorostových klubů Církve Bratrské pro děti 9-16 let, kde se bojuje se štíty a papírovými koulemi na velké louce.
Přespává se ve stanech a součástí akce jsou i různé workshopy a hry s doprovodný program.
V předešlých letech si děti mohly např. vyzkoušet skákací boty, chůdy, běh s lanem, vyřezávání a jiné aktivity.
Kdy:   20.9.2024 – 22.9.2024
Kde:   Verdek u Dvora Králové, viz Mapy.cz
Sraz:   Pátek před hlavním nádraží Prostějov v 16:00
Návrat:   Neděle 19:00 Prostějov, hlavní nádraží
Video z akce ke shlédnutí zde
Cena:
200,- Kč, příspěvek na stravu. Cestovné a zbytek zápisného hradí skautský oddíl s přispěním Církve bratrské Prostějov. Plná výše zápisného je 400,- Kč. Pokud chcete podpořit práci skautského oddílu a zaplatit více než příspěvek na stravu, je to možné. Děkujeme.
Platbu pošlete na účet: 2402017488/2010   do zprávy pro příjemce uveďte: Sion + jméno dítěte
Strava:
Na pátek si každý zajistí své vlastní jídlo. V sobotu a neděli je společná strava zajištěná, pitný režim je po celou dobu akce k dispozici.
Co s sebou:
Karimatku, teplý spacák, igelit pod karimatku, ešus, hrnek, příbor, utěrku, baterku/čelovku, hygienické potřeby, osobní léky (převezme zdravotník), kopii kartičky pojištěnce, pláštěnku, vhodné oblečení dle předpovědi počasí.
* strava je zajištěna, vezměte si jen jídlo na cestu a na pátek večer
* spát se bude ve stanech na louce. Stany nemají podlážky a proto si vezměte pořádné spacáky, karimatky a plachty nebo igelity pod sebe.
Vedoucí vypravy skaut Kamelot: Miroslav Burget a Michal Kusák
Přihlášku prosíme odešlete nejpozději do 8.9.2024, musíme včas nahlásit pořadateli počet účastníků, kapacita akce je omezena na 270 účastníků.
Příhláška zde: přihláška
V případě dotazů se prosím obracejte na Michala Kusáka 605 333 390 nebo Miroslava Burgeta 608 618